Pildigalerii

Kõikide meie ägedate ürituste pildid. Vaata kas leiad ka ennast siit!

Klubi Sunset asub ajaloolises ning unikaalses Pärnu Rannahoones enam kui 20 aastat - alates 90-ndate algusest.

Eesti tuntuim suveklubi ning Pärnu parim ööklubi 2011 ja 2012 Eesti-DJ hääletuspollis (eestidj.ee) kõnelevad sellest, et otse Pärnu rannas on võimalik lõbusalt ja hästi aega veeta nädalavahetusteti lausa hommikuni välja.
Teadaolevalt on Sunset Eesti ainus rannaklubi. 
Sunseti eesmärk on pakkuda tänapäevase TOP-tantsumuusikaga ja live-ansamblitega üritusi. 
Klubi Sunset suvekava toob Eestisse paljud rahvusvaheliselt tuntud DJ-d/artistid laiast maailmast: meil on esinenud Showtek, Don Diablo, TJR, Otto Knows, Tomcraft, DVBBS, Tungevaag & Raaban, Alex Mattson, Moguai, Bassjackers, Sick Individuals, Richard Durand, Judge Jules, Basto, Inpetto, Sub Focus, Netsky, Ferry Corsten, Westbam, Benny Benassi ja paljud teised. 
Lisaks tavapidudele on Sunset koduks eriüritustele nagu Beach Grind, Power Hit Radio vahupeod Warmduscher, Weekend Festival Official Afterparty ning Bacardi Beach Party. 
Lisaks rahvusvahelistele DJ-dele esinevad Sunsetis mitmed kodumaiselt tuntud tegijad: Erlend Aav, DJ Kolzar, Andres Puusepp, Def Kut, Andres Aljaste, Arno Kukk, Yep jpt.
Sunsetis esinevad Eesti tuntuimad bändid ja artistid nagu: 2 Quick Start, Tanel Padar & The Sun, Smilers, Terminaator, Traffic, Koit Toome,  Shanon, Juss Haasma, LED-saksofonist Henri Aruküla jpt.

Alates 2012-ndast opereerib Pärnu Rannahoones asuvat Sunsetti suurte klubi- ja suurürituste korraldamiskogemustega Club Unlimitedi meeskond. Club Unlimitedi kogemustepagasis on järgmised üritused: 
Tiesto "Elements of Life World Tour"
"Mayday Estonia"
"Freedom Parade"
"CU-Base"
"Warmduscher" Vahupeod
"Bacardi Feeling"
jpt.

Klubi Sunset värskete uuenduste hulka kuuluvad vihma- ja tuulekindel väliterrass, mis on väga populaarne soojadel ning valgetel suveöödel merevaate ja muusikanautijatele. 

Lisaks muusikale ning püsivale lasershowle pakub Sunseti tipptasemel barmenide team Eesti parimaid suviseid kokteile igale maitsele. Barmenide lõbus team üllatab tihti klubilisi äkiliste shottide pakkumistega! 
Klubi Sunset on avatud reedeti ja laupäeviti alates 23-st varaste hommikutundideni.

Sinu suveklubi igal aastal on Club Sunset "I Got A Feeling" 

Kohtume suvel Pärnu rannas ja Sunsetis!


 

Vanusepiirang klubis: lubatud klubisse alates 18 aastast.

NB! Klubil on õigus valida klientuuri nii korrektse käitumise kui -riietuse alusel ning pole kohustatud otsuseid põhjendama!