Kaptenisaal ja Patron VIP-ala

BRONEERI VIP-ALA KAPTENISAAL TÄHTSÜNDMUSTEKS VÕI PRIVAATRUUMIKS ÜRITUSTE AJAL

Patron VIP-rõduala asub Sunseti klubisaali 2. korruse rõdul. Alal on 4 privaatset boksi, igasse neist mahub kuni 10 inimest. VIP-rõdul on privaatne baar ja hea vaade lavale. Lisaks on võimalik ürituste ajal osta nö tavapileteid VIP-alal ilma boksi kasutuseta, pääsmeid on igaks õhtuks limiteeritud hulk. VIP-boksi broneeringu eelduseks on garanteeritud ost ehk ette tellitud joogid summas 600€. Bokside broneerimine toimub onlines Gateme lehel SIIN. Vajalik on klikata üritusele ja nupule "broneeri laud" ning teha edasi vajalikud valikud. NB! Broneeringute erilahendusteks palume kirjutada vip@sunset.ee

Klubisaali VIP-ala asub klubisaali I tasandil, sisenedes kohe vasakut kätt Bacardi baari kõrval. Ala mahutavus on 12-14 inimest. Ala broneerimise eeldus on ette tellitud joogid väärtuses 700€

Tava lauabroneeringuid saab teha Sunseti 1. korruse klubisaali ja/või terrassile. Broneerimise eelduseks on ette tellitud ja makstud joogid. Laudade suurused on 4-8 inimest ja käibe eeldus on erinev sellest tulenevalt erinev. Näiteks 8 inimese pukilaua käibe eeldus on 225€ ette tellitud joogid., eraldi broneerimise tasu ei lisandu. NB! Lauabroneeringud ei sisalda klubipileteid!  Laudade saadavust saab vaadata Gateme lehel SIIN iga ürituse alt eraldi, broneeringute tegemine on online ja asub samas kohas.

Kaptenisaal on Pärnu Rannahoone vaieldamatult parima vaatega ruum. Eesti ilusaimale rannale avaneva "miljonivaatega" privaatruumi on Teil võimalik broneerida oma olulisteks tähtsündmusteks, sünnipäevadeks, seminarideks või klubis toimuvate ürituste ajal sõpruskonnale. Kaptenisaal mahutab kuni 30-40 inimest.

Kaptenisaalis pakume täisteenust koos heli-ja valgustehnilise lahendustega ning toitlustuse ja bar catering teenusega. Sunseti koostööpartnerid on erinevad esinejad ja DJ'd, soovi korral loome ka ürituse programmilise lahenduse.

Kaptenisaali rendihind väljaspool klubiürituse aega:

1H / 150€, 2H / 260€, 3H / 360€, 4H / 440€, 5H / 500€, summale lisandub käibemaks.

Kaptenisaali rendihind klubiürituste ajal:

Ruum renditakse ainult terveks klubiõhtuks, rentimise eelduseks on min. 1500€ garanteeritud teenuste ost. Paketti on võimalus lisada: pääsmed klubisse (Kaptenisaali rentimise puhul allahindlusega -30%), bar catering teenus ja toitlustus.

NB! Kaptenisaali mahutavus on max. 30-40 külalist. Suuremate seltskondade puhul on võimalik kasutusele võtta erilahendusena sisesaali 2 korruse.rõdu, koos Kaptenisaaliga on mahutavus kokku 100 külalist.

Kontakt ja hinnapäringud palume saata info@sunset.ee