Ööklubi Sunset

Club Sunset on asunud ajaloolises ja ainulaadses Pärnu Rannahoones juba 23 aastat. Tänapäevane algus tehti 90-ndate lõpus. Vahetult pärast Eesti taasiseseisvumist.

Eesti kõige tuntum suveklubi ja tiitlid nagu "Pärnu parim ööklubi 2011, 2012, 2016 ja 2017" Eesti DJ aastahääletustes näitavad, et kui on soov veeta õnnelikku ja lõbusat aega hea klubimuusika ja toredate inimestega varaste hommikutundideni, siis Pärnu rand on õige koht. Ja Club Sunset asub just sellel samal rannal!
 

Club Sunset programmi kontseptsioon

Club Sunset pakub live-bändide esinemisi koos kaasaegsete TOP-tantsuhittidega, mida miksivad DJ-d.
Eesti absoluutseid tippartiste ja bände tuleb suve jooksul kindlasti näha, nende seas: 2 Quick Start, Shanon, Tanel Padar & The Sun, Smilers, Terminaator, Traffic, Koit Toome, Liis Lemsalu, Karl-Erik Taukar & band, Grete Paia & band pluss LED-saksofonist Henri Aruküla ja paljud teised.
Lisaks live-showdele korraldab Club Sunset erinevaid erisündmusi nagu Pacha Ibiza On Tour, Casa Bacardi Beach Party, Beach Grind, Weekend Festival Sunset Afterparty, Warmduscher Reunion ja väga populaarsed 30+ Party.

Igal suvel toob Club Sunset Eestisse rahvusvahelisi DJ-sid ja artiste. Viimastel suvedel on meil esinenud järgmised DJ-d: Showtek, Don Diablo, Rudimental, Klingande, TJR, Otto Knows, Tomcraft, DVBBS, Tungevaag & Raaban, Junge Junge, Alex Mattson, Moguai, Brooks, Bassjackers, Sick Individuals, Richard Durand, Judge Jules, Basto, Inpetto, Sub Focus, Netsky, Ferry Corsten, Westbam, Benny Benassi ja palju teisi.
Lisaks rahvusvahelistele artistidele tuleb meie pidude tuumik kohalikust Eestist - parimad kohalikud DJ-d on Club Sunseti residendid: Erlend Aav, DJ Kolzar, Andres Puusepp, Def Kut, Andres Aljaste, Arno Kukk, Yep, Sven Arusoo ja paljud teised.


Club Sunset meeskond ja meie ajalugu

Alates 2012. aastast haldab Pärnu Rannahoones asuvat Club Sunseti Club Unlimited meeskond. Meil on pikaajaline kogemus klubisündmuste ja suuremate muusikaliste sündmuste korraldamisel. Varasemalt on Club Unlimited korraldanud järgmisi sündmusi:
Tiesto esimene esinemine Eestis 2005
Tiesto "Elements of Life World Tour"
"Mayday Estonia"
"Freedom Parade" - legendaarne tänavaparaad aastatel 2000-2005
"CU-Base"
"Warmduscher" vahtupeod
"Bacardi Feeling"


Club Sunset täna

Club Sunseti uusimate arenduste hulka kuulub vihma- ja tuulekindel terrass. See on väga populaarne soojadel ja valgetel suveöödel. Soojema ilma korral avab klubi kaks areeni - lisaks sisealale ka välisterri, mille suurus varieerub sõltuvalt ilmast ja oodatavate inimeste arvust. Club Sunset pakub iga öö laser-show'sid klubi siseruumides. Olge hoiatatud, et muusika valjus võib klubi siseruumides olla üsna kõrge!
Club Sunsetil on Eesti parimad baarmenid, kes pakuvad igasuguseid suvekokteile, mis just teile meeldivad - lihtsalt küsige! Meie rõõmsameelsed baarmenid üllatavad sageli klubilisi äkiliste shot-ide pakkumistega pidude ajal - olge kohal!

Club Sunset on avatud juunist augustini igal reedel ja laupäeva öösel. Avamisajad algavad kell 23:00 ja kestavad hommikuni. Lõpuajad võivad varieeruda, sõltuvalt sündmusest ja inimestest.

Teie suveklubi igal aastal on Club Sunset "I Got a Feeling"!
Kohtume Pärnu rannas ja Club Sunsetis! 

Vanusepiirang klubis algab 18 aastast (v.a mõnedel erisündmustel, mis on märgitud 16+)
NB! Klubis on õigus valida kliente uksel nende väljanägemise ja käitumise alusel. Klubis ei ole kohustust selgitada uksel tehtud otsuseid!